Son ziyaretiniz: Zaman: 21 Nis 2014, 17:34

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Türkiye Ekonomi Bankası İnternet Şubesi
MesajGönderilme zamanı: 20 Ara 2010, 11:15 
Byte
Kullanıcı avatarı
Arkadaşlar,

yaklaşık 3 yıldır TEB internet şubesi kullanıyorum. Gayet memnunum. Ayrıca TEB'in kurumsal müşteri olduğumuz için (yani maaş hesabı kullanıyorum) internet üzerinden yapılan havale ve eft gibi işlemleri ücretsiz olarak yapıyorum.

Bunlara ek olarak bankanın genel fonksiyonlarının hemen hemen hepsinin internet şubesini taşınmış olması. Örneğin en son altın hesabı uygulamasını da internet şubesine taşıdılar. İstediğiniz kadar altın satın alıp yatırım yapabiliyorsunuz.

Ayrıca kurumsal müşteri olmanın sağladığı şöyle de avantajlar oluyor. Bir ihtiyaç kredisine ihtiyaç duyduğunuzda gerekli belgeler (maaş bordronuz vs) zaten bankada mevcut olduğu için kredi notunuz yeterliyse ve onaylanırsa sadece bir imza atarak hiçbir formalite ile uğraşmadan kredi kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Iphone gibi cihazlar için şifre üretici uygulaması var. Cep telefonunuza sms gelmesini beklemiyorsunuz.

Dana önce TEB internet şubesinin adını hatırlayamasam da bir takım ödüller aldığını duymuştum. Ben de kullanmaktan gayet memnunum herkese de tavsiye ederim.

Başa Dön
Çevrimdışı Profil Özel mesaj gönder E-posta  

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 1 mesaj ] 

Tüm zamanlar UTC + 2 saat

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Aranacak:
Geçiş yap: